Про проект

Мандруємо Україною
       Красиві місця, які варто побачити кожному
Є безліч цікавих місць, які варто відвідати у вихідні дні чи на канікулах. Деякі з них доволі відомі, про них говорять, туди їздять і радять поїхати знайомим та друзям. Інші не такі розрекламовані, але, безперечно, варті уваги. Вчителі та учні Тернопільського району підготували добірку цікавих маршрутів, які обов’язково сподобаються школярам та їхнім батькам. Це найяскравіші куточки України, міста і села, замки і палаци, фортеці і монастирі, гірські хребти і заповідні території. 
Подорожувати Україною - значить, милуватися просторами і неймовірними пейзажами, а також розкривати секрети історії своєї країни. Як багато прекрасних місць є у нас, а не десь там за сімома морями. Але часто українці навіть не знають, скільки всього незвичайного і дивовижного є навколо, десь у сусідньому місті чи селі.
Вчителі Тернопільського району вирішили відкрити для себе та своїх учнів Україну, показати дітям найцікавіші місця нашої країни, а результати своєї роботи  висвітлити на своєму блозі «Книга мандрів» у спільному проекті вчителів географії Тернопільського району.

Казкова наша Україна, чарівні місця, які хоча б раз у житті варто побачити кожному українцю. 
Мета проекту:


  • Познайомити учнів з історичною, географічною, культурною та мистецькою спадщиною України
  • Мотивувати дітей пізнавати і берегти її, як складову історії і культури нашої держави і світу; 
  • Залучити учнів до пошуку інформації про цікаві малознайомі місця України; 
  • Самостійно збирати та накопичувати новий матеріал, а зібрані матеріали розміщати на Веб 2.0 сторінках; 
  • Сприяти розвитку творчої активності,  вмінню планувати свої дії та навички самоосвітньої діяльності, у формуванні ключових компетентностей учнів;
  • Виховувати пізнавальну самостійність, потребу у вивченні й збереженні навколишнього середовища, формування в учнівської молоді розуміння єдності та цілісності України.
Завдання проекту: 


  • Отримати навики спільної роботи в мережі, розвивати інформаційно-комунікаційні компетентності;
  • Сприяти розвитку креативних якостей учнів, підвищенню пізнавальної діяльності в географічному, історичному і культурному просторі;
  • Навчитися використовувати сервіси Веб 2.0 для досягнення освітньої мети;
  • Отримати досвід толерантного відношення до культури різних регіонів України, бережливого відношення до природи та культурної спадщини.  Актуальність проекту:

Враховуючи суспільно-політичну ситуацію, що склалася в Україні, усе більшої актуальності набуває виховання в молодого покоління почуття патріотизму, відданості загальнодержавній справі зміцнення країни, активної громадянської позиції. Цей спільний проект, що проводиться вчителями району має стати для кожного учня осередком становлення громадянина-патріота України, готового самовіддано розбудовувати свою  Батьківщину.

Стислий опис проекту:

У кожного небайдужого українця є бажання зробити Україну ще більш привабливою для всіх, хто цікавиться її сьогоденням, минулим та майбутнім.
 Вчителі та учні району долучитися до створення особливої карти «Україна INKOGNITO» - карти, на якій за допомогою невеличких позначок вказані цікаві місця та описані особливості (природні, історичні, культурні тощо) кожного мальовничого куточка України, де вони побували.     
 Кожна школа  збирає інформаційний матеріал про походження назви місця де вони побували, робить фото, знімає відеоматеріали, створює презентації та фотоколажі. Зібрані матеріали формують у вигляді інформаційно-ілюстративного матеріалу і розміщують  у спільному проекті на сторінках блогу «Книга Мандрів».
Україна – велика держава. Щоб проїхати від Ужгорода до Луганська треба витратити майже добу. А ми спробуємо побувати в найцікавіших місцях України всього за кілька  хвилин.


Очікувані результати: 

Зацікавленість учнями  роботою над даним проектом; удосконалення навичок роботи в групах; уміння розміщувати, створювати і редагувати у Всесвітній павутині документи особистого та колективного використання за допомогою інтернет сервісу Веб 2.0.
 Кожен учасник проекту має змогу доторкнутися до історії та природи різних куточків нашої неньки  України, більше дізнається про її велич та неповторність, а також глибше проникните у культурну її спадщину. Для того щоб більше дізнатись,  треба більше подорожувати, що і роблять учні та вчителі шкіл Тернопільського району.

Немає коментарів:

Дописати коментар